Stand-Up display - jednostranný alebo obojstranný.

Stand-Up display séria 200 - je veľmi jednoducho prenosný, ekonomický, samostatne stojaci systém pre prezentáciu bannerov. Je ideálny pre výstavy alebo súťaže, označenie miesta nákupu, pokladní alebo iné dočasné reklamné aplikácie.

Stand-Up display systém je jednoducho použiteľný a veľmi stabilný. Užívatelia profitujú z ľahkého a jednoducho zostaviteľného designu, zahŕňajúceho strieborné eloxované Banner-Fix profily, ktoré umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu grafiky.

Roll-Up display

Aj napriek svojmu silnému, stabilnému a kompaktnému designu nestráca séria Roll-Up 300 svoj štýl a umožňuje vytvárať pútavé grafické displeje až do rozmeru 85 x 200 cm.

Roll-Up je display ľahký a jednoducho prenosný. Je tak ideálny pre označenie predajných miest a pokladní, ale taktiež pre výstavy a ďalšie dočasné reklamné a propagačné účely.

Samonapínacie bannerové systémy Roll-Up sú dostupné v dvoch modeloch, 300 a 301, oba sú strieborne eloxované a môžu byť rýchlo a jednoducho postavené.

Závesný systém Banner-Fix

Banner-Fix je jednoducho spracovateľný a zmontovateľný modul závesných systémov pre prezentáciu bannerov. Je ľahko prenosný, takže môže byt použitý na akomkoľvek mieste, kde je potrebná digitálna grafika.

Systém používa elegantný, strieborne eloxovaný profil, ktorý dodá grafike dôstojný, putavý a efektný konečný vzhľad.

Digitálne tlačená grafika je hore aj dolu upevnená do banner-fix profilu a môže byť zavesená na lanovom systéme alebo jednoducho pripevnená na stenu pomocou dodaných háčikov.

  Zoznam vyhovujúcich materiálov

Odporúčame používať s našimi display systémami materiály produktovej rady ImagePerfect. Táto kombinácia Vám umožní optimálne a hlavne dlhodobé využitie vašej investície.

IP2113 Frontlit banner matný 550g / m²

IP 2113 je pružný a mäkký vysoko kvalitní banner. Je možného použiť pre interiérové i exteriérové aplikácie, napríklad na výstavách, staveniskách, v showroomoch, pri propagačných akciách a mnohých ďalších aplikáciách. Tento materiál je UV stabilný a odolný proti tvorbe plesní.

IP2305 Polyester banner (b1) 320g / m²

Tento materiál môže byť použitý na reklamné bannery, textilné bilboardy alebo plagáty, textilní steny, pozadia na výstavy, do divadiel, kancelárií alebo prezentačných priestorov. IP 2305 splňuje všetky prísne požiadavky kladené na materiál tohto typu.

IP2903 Roll-Up Display

IP 2903 reprezentuje novú generáciu syntetických materiálov vhodnú pre širokú škálu aplikácií. Vyznačuje sa vynikajúcou rovnosťou a je teda ideálnym riešením pro roll-up & pop-up systémy nebo pro P.O.S. systémy. IP 2903 je polomatný a vysoko odolný proti vode a poškrabaniu. Tento polotuhý, jednostranný materiál poskytuje vysokú kvalitu tlače.

IP2905

novinka

Roll-up Display Blockout (b1)

IP 2905 je syntetický produkt nové generácie, nehorľavý a je vhodný pro širokú škálu aplikáciíí. Vyznačuje se  vynikajúcou rovnosťou a je teda ideálnym riešením pro roll-up & pop-up systémy nebo pro P.O.S. systémy. IP 2905 je absolútne nepriesvitný a teda vhodný pro aplikácie kde je žiaduci 100% blokujúci í efekt. Tento polotuhý materiál je potlačiteľný len z jednej strany.

IP2909 Roll-Up Display

IP 2909 reprezentuje novú generáciui syntetických materiálov pre širokú škálu aplikácií. Vyznačuje sa  vynikajúcou rovnosťou a je teda ideálnym riešením pro roll-up & pop-up systémy nebo pro P.O.S. systémy. IP 2909 je polo lesklý a vysoko odolný proti vode a poškrabaniu. Tento polotuhý materiál je potlačiteľný len z jednej strany.

 

IP Seam Tack

 

Samolepiaca páska pre pvc bannery a textílie s pvc coatingom

IP Seam Tack je vysoko lepivá obojstranná páska určená k lepeniu spojov a lemov PVC plachtovín alebo tiež širokej škály textílii s PVC coatingom. Táto páska môže nahradiť zváranie u väčšiny interiérových a krátkodobo exteriérových aplikácií.

IP Mounting Tape Samolepiaca páska na papier, pp, pet & tyvek

IP Mounting Tape je vysoko lepivá obojstranná páska navrhnutá pre lepenie spojov a lemov materiálov ktorých základom je papier a syntetické materiály obsahujúce PP, PET a Tyvek.

 

  Objednávky na tel: 0903 318 160 alebo na afinita@afinita.sk
   
 

 

Cenník stojanov a bannerov Vám pošleme na vyžiadanie.
 

 

Domov