Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
 
Papierové tašky vám ponúkajú niekoľko výhod. Odlíšia od konkurencie, sú ekologické a ponúkajú flexibilitu a viacúčelové využitie. Na rozdiel od plastových tašiek je ich možné opakovane recyklovať.
Američania už dlhé roky balia nákupy do papierových tašiek a vreciek.
Prechod z plastových tašiek na papierové ukáže vášmu zákazníkovi, že ste firma, ktorá sa zaujíma o životné prostredie a snažíte sa znížiť produkciu odpadu.

Sú ľahko potlačiteľné, dajú sa označiť nálepkami, fixkami alebo pečiatkami, čo dokáže znížiť náklady. Rovnako si tak môžete bez väčších komplikácií vytvoriť tašky podľa vlastnej predstavy.

Sú vďačným pomocníkom pri balení reklamných predmetov na firemných akciách, na eventoch alebo darčekov na firemných večierkoch. Vďaka podtlači viete vytvoriť originálny dizajn, ktorý je na jej povrchu oveľa čitateľnejší na rozdiel od neforemnej plastovej tašky.

Papierové tašky s krútenou rukoväťou

Papierová taška s krútenou rukoväťoupaierová taška s plochou rukoväťou s potlačou
Papierové tašky s kútenými papierovými rúčkami sú vyrobené z pevného materiáluodolného proti roztrhnutiu. Gramáž papiera 90 - 100 g/m2. Pre tieto tašky ponúkame výber povrchovej úpravy rovná alebo zúbkované. Zákazková tlač na tašky sa vyrába flexigrafickou tlačou alebo sieťotlačou.
Naša aktuálna ponuka.

 

Papierové tašky s plochou rukoväťou

Papierová taška s plochou rukoväťou

Papierové tašky s plochými papierovými rúčkami sú jedným s najobľúbemnejších produktov medzi papierovými taškami. Sú vyrobené z pevného papiera s gramážou 90 - 100 g/m2. Pre tieto tašky ponúkame výber povrchovej úpravy rovná alebo zúbkované. Zákazková tlač na tašky sa vyrába flexigrafickou tlačou alebo sieťotlačou.

Naša aktuálna ponuka.

 

Potlač papierových tašiek

Flexografická tlač - potlač sa robí na moderných strojoch vďaka ktorým je kvalita potlače porovnateľná s ofsetovou tlačou. Môžeme tlačiť až šiestimi farbami pričom používame najlešie ekologické farby na báze vody. Používané farby sú rýchloschnúce a odolné proti oderu
flexogracká tlač
 
Potlač sieťotlačou.  Sieťotlač je technika s veľmi dlhou tradíciou, známa predovšetkým svojou odolnosťou.  Máme širokú škálu amerických strojov M&R, ktoré nám umožňujú:

tlač od 1 do 4 farieb v automatickom cykle
tlač od 1 do 6 farieb v automatickom cykle
tlač od 1 do 8 farieb v automatickom cykle
tlačové formáty od 180 x 180 mm do 600 x 600 mm
mnoho ďalších
sieťotlač
Výroba papierových tašiek 2
Výroba papierových tašiek 1
Výroba papierových tašiek 3