Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
Plastové vizitky
Plastové vizitky sú ideálnym spôsobom ako sa prezentovať a nezostať nepovšimnutým. Nie je tajomstvom, že väčšina vizitiek sa po čase vyhodí, stratí alebo zničí. Ale plastové nie. Takú vizitku je Vám ľúto vyhodiť. Vytvárajú pozitívny dojem a evokujú dôraz na imidž a eleganciu. Plastová vizitka je prestížnejšia a trvanlivejšia.

Vizitky vyrábame z PVC, PP alebo PET. Môžu byť nepriehľadné - z bieleho plastu, priehľadné alebo polopriehľadné - matné.

Hrúbka vizitky je 0,76 mm, Vizitky vyrábame v rozmeroch 90 x 50 mm alebo 86 x 54 mm (rozmer plastovej karty)

Vizitky majú zaoblené rohy z dôvodu aby nepoškodzovali peňaženku alebo vrecko.

Cenník výroby plastových vizitiek s potlačou na digitálnej tlačiarni farbami vytvrdzovanými UV žiarením.

* Termín dodania je 24 -48 hodín od dodania kompletných podkladov k výrobe.

Vizitky vám môžeme vyrobiť aj s potlačou ofsetom podobne ako plastové karty s použitím napríklad parciálneho laku, embosingom, čiarovým kódom, QR kódom, hologramom, metalickým podkladom, zalaminovaním lesklým alebo matným laminom, dierovaním a podobne...

Cena výroby vizitiek s potlačou ofsetom na vyžiadanie.

Tovar zasielame kuriérskou službou ReMAX. V prípade záujmu je možné tovar prevziať aj osobne na predajnom mieste alebo v sídle firmy. Cena dopravy je závislá od hmotnosti a rozmerov zásielky. Cenník dopravy nájdete na http://www.remax.sk/LinkClick.aspx?fileticket=21fLzQogELk=&tabid=75
Garancia najnižších cien.

Garantujeme Vám najnižšiu cenu vrátane 100% záruky za porovnateľný výrobok. Ak nám pošlete cenovú kalkuláciu konkurenčnej firmy na výrobok rovnakého prevedenia a kvality, ponúkneme Vám lepšiu cenu.

Ako pripraviť grafiku pre vizitky
Ak sa potrebujete inšpiráciu pri vytvorení grafiky na svoje vizitky pozrite si napríklad:

https://www.youtube.com/watch?v=cEdDBIrTyBw