Rybárska 28, 962 31 Sliač
Mobil: 0903_318_160, E-mail: afinita@afinita.sk
REKLAMNÉ TABULE A FIREMNÉ TABULE ZA NAJLEPŠIE CENY

Reklamné tabule - firemné tabule - tabule označujúce miesta, smer, úrady, školy - všetko podľa vašich požiadaviek do 72 hodín za najlepšiu. Tlačíme priamo na tabule, žiadne fólie alebo samolepky. Tlačíme na špičkovej tlačiarni s farbami vytvrdzovanými UV žiarením
   

Najčastejšie používané materiály

Komatex

Penené PVC dosky KÖMATEX sú vhodné na výrobu reklamných pútačov, značiek, výstavných stánkov, modelov, a pod. Sú dobre potlačiteľné. Majú nízku tepelnú vodivosť a z toho vyplývajúce dobré izolačné vlastnosti.
Biele (662) dosky sa vyznačujú veľmi dobrou exteriérovou odolnosťou. dajú sa bez problémov spracovávať klasickými metódami ako je rezanie, vŕtanie, frézovanie, vysekávanie, lepenie a zváranie.

DIBOND

Kompozitné dosky - jadro PE, krycie vrstvy hliník o hrúbke 0,3 mm. Vlastnosti tohoto materiálu oceníte predovšetkým pri výrobe reklamných tabulí, POS a POP displejov, informačných systémov, totemov, výstavných stánkov, esteticky príťažlivých 3D objektov. Charakteristickými vlastnosťami sú vysoká tvarová stabilita pri nízkej hmotnosti, excelentná rovinnosť a dokonale hladký povrch, výborné zvukovo izolačné vlastnosti. DIBOND® je možné rezať, vŕtať, frézovať, strihať, ohýbať, zvárať, lepiť. Povrch upravený polyesterovým lakom je vhodný na potlač.

KAPA plast


Sendvičová doska s polyuretánovým jadrom. Povrch: biely kartón potiahnutý mikrovrstvou plastu.
Použitie: je ideálna základná doska pre všetky umelecká diela, predvádzacie a propagačné akcie, všeobecné prezentačné účely.

KAPA mount

Sendvičová doska s polyuretánovým jadrom - biely kartón spevnený stabilizačnou hliníkovou vrstvou.
Použitie: doska vhodná pre digitálnu tlač a veľké fotografické formáty, vysoká kvalita pre výstavné a reklamné účely.

KAPA tex

Sendvičová doska s polyuretánovým jadrom. Povrch: vysoko-kvalitné krycie vrstvy so vzhľadom plátna na oboch stranách. Papierový povrch s textúrou je impregnovaný latexom. Doska určená na priamu digitálnu tlač, pre veľkoformátovú reklamu. Textúrovaný povrch so vzhľadom plátna predurčuje tento produkt pre umelecké reprodukcie.

KÖMALITE
Dutinkové polypropylénové dosky
Materiál je vhodný pre interiérové i exteriérové aplikácie. Je odolný voči vlhkosti, olejom a chemickým látkam. Je extrémne odolný voči roztrhnutiu. Možno ho jednoducho rezať, vysekávať, strihať, ohýbať, skladať, zvárať. Aplikácie - výstavné stánky, reklama a informačné dosky zavesené pod stropom, bilboardy, zariadenie obchodov, atď.

 

Akrylátove dosky

AKRYLON XT

PMMA dosky extrudované, číre a opálové, lesklý povrch. Extrudované akrylátové dosky AKRYLON® XT majú široké uplatnenie v oblasti reklamy, dizajnu, architektúry. Typickými aplikáciami sú svetelná reklama, reklamné pútače a stojany, náhrada presklenia ako aj ďalšie prvky v architektúre. Tieto dosky možno spracovávať klasickými spôsobmi trieskového obrábania, rezať laserom, leštiť plameňom a diamantom (rezy), ohýbať a tvárniť za tepla.

PERSPEX™ XT číry

PMMA dosky extrudované číre, lesklé, matné antireflexné. Extrudované akrylátové dosky PERSPEX™ XT číre majú široké uplatnenie v oblasti reklamy, dizajnu, architektúry a umenia všeobecne. Typickými aplikáciami sú svetelná reklama, reklamné pútače a stojany, náhrada presklenia ako aj ďalšie prvky v architektúre. Tieto dosky možno spracovávať klasickými spôsobmi trieskového obrábania, rezať laserom, leštiť plameňom a diamantom (rezy), ohýbať a tvárniť za tepla. PERSPEX™ XT je zvlášť vhodný pre vákuové tvárnenie za tepla.

PERSPEX™ XT zrkadlovy

PMMA dosky extrudované zrkadlové. Extrudované akrylátové dosky PERSPEX™ XT zrkadlové majú široké uplatnenie v oblasti reklamy, dizajnu, architektúry a umenia všeobecne. Typickými aplikáciami sú reklamné pútače a stojany, náhrada zrkadiel ako aj ďalšie prvky v architektúre. Tieto dosky je možné spracovávať klasickými spôsobmi trieskového obrábania, za tepla ohýbať a vákuovo tvárniť.

 
Cenová ponuka na vyžiadanie