PVC SAMOLEPKY

Samolepky vyrábame plnofarebnou tlačou na PVC fóliu . Nálepky na PVC sú vhodné do vonkajšieho prostredia sú vode odolné. Grafiku nálepky, samolepky - prispôsobíme Vašim predstavám. Možnosť voľby typu podkladovej fólie biela / farebná, strieborná, zlatá, transparentná, vysoko lepivá. Cenu oznámime na vyžiadanie, a je závislá na množstva vyrábaných etikiet, ich rozmeru.
Samolepky môžu byť vyrezané do požadovaného tvaru.
 
PVC nálepky vyrezávané na plotri.


Samolepky sú vhodné na polep automobilov, vývesné štíty, reklamné, orientačné a navigačné tabule, označenie prevádzok, výklady obchodov, a podobne. Výber samolepiek z mnohých farebných odtieňov matné aj lesklé.Výroba už od 1 kusu. Voľba ľubovoľného rozmeru (šírka až 120 cm a ľubovoľná dĺžka).Pri viacerých vrstvách opätovne objednajte samolepku z ďalšej požadovanej farby. Samolepky dodávame na prenosovej fólii.

PAPIEROVÉ SAMOLEPKY

Plnofarebná tlač na samolepiaci papier. Nálepky NIE SÚ VHODNÉ do vonkajšieho prostredia. Pre zvýšenie ich ochrany a zvýraznenie farieb môžu byť papierové samolepky laminované PVC fóliou. Samolepky prispôsobíme na požadovaný rozmer a tvar rezaním na plotri.
 

 

ŽIVICOVÉ SAMOLEPKY -

PLASTICKÉ ETIKETY -

 LOGOTIPY

Logoprinty sú ideálne pre označovanie rôznych výrobkov, (výpočtovej techniky, spotrebičov, strojov, prístrojov, áut). Rovnako sú veľmi vhodné pre reklamní účely. Atraktívnym vzhľadom napomáhajú ku zviditeľneniu loga, nápisu, značky výrobku atď. Bezvadná stálosť v interiéri i exteriéri.
Ponúkame široký výber samolepiacich podkladových materiálov a v podstate ľubovoľné tvary a rozmery etikiet.
Etikety je možné lepiť na celou škálu povrchov a dokonca i pre štruktúrované povrchy máme k dispozícii špeciálne vysoko lepiace fólie.
Logoprinty sú dodávané na archu A4. V prípade potreby ich narežeme na jednotlivé kusy a zabalíme do PVC ziplock sáčku.
Tvar etikiet je ľubovoľný, ostré hrany (vnútorné i vonkajšie) však musia byť zaoblené polomerom min. 1 mm.
Špecialita - výroba etikiet pre polep FLASH diskov i v malých nákladoch.
Na základe vašej požiadavky vám obratom zašleme cenovú ponuku. Pre zadanie potrebujeme poznať rozmer etikety, počet tlačených farieb, typ podkladovej fólie a celkový náklad. Cenu oznámime obratom na vyžiadanie.

 

MAGNETICKÉ FÓLIE

Magnetická fólia je reklamný nosič ľubovoľného tvaru z pružnej fólie. Je priľnavá k rovnému kovovému hladkému povrchu. Magnetická priľnavosť závisí na hrúbke materiálu /0.4, 0.5, 0.7 a 0.9 mm/, na ktorý bude fólia prikladaná. Výhodou magnetickej fólie oproti samolepkám je jej jednoduchá "montáž" a veľmi rýchla odstrániteľnosť. Na magnetickú fóliu tlačíme priamo UV farbami na špeciálnej digitálnej tlačiarni  alebo aplikujeme samolepky s plnofarebnou potlačou alebo rezanú grafiku. Ak chceme dosiahnuť vyšší efekt používame reflexné fólie. Dodávame v rôznych tvaroch a veľkostiach.

 

REFLEXNÉ SAMOLEPKY, NÁLEPKY

- zdokonalená mikroprizmatická reflexná konštrukcia s dvojitým odrazom svetla
- zaistenie vodorovného aj zvislého odrazu
- viditeľnosť až na 1 km
- vhodné pre označenie automobilov v noci

 

DEŠTRUKČNÉ NÁLEPKY, SAMOLEPKY

 

Špeciálna deštrukčná fólia, ktorá pri najjemnejšej snahe o odlepenie sa roztrhne a je viditeľné jej poškodenie. Kontrolná samolepka je vhodná na ochranu počítačov, telefónov a iných elektrických zariadení.  Odhalia neoprávnenú manipuláciu
 
TECHNICKÉ ETIKETY

Vyrábame špeciálne štítky a etikety pre priemyslové využitie s možnosťou voľby podkladovej fólie (hliníkové, reflexné, fluorescenčné, fotoluminiscenčné, elektrostatické, zrkadlové). Pre potlač výrobných štítkov ponúkame samolepiacu hliníkovú fóliu, umožňujúcu dodatočné vyrážanie výrobných čísiel zákazníkom.
Potlač na digitálnej UV tlačiarni - Používame modernú špičkovú technológiu pre potlač etikiet ktorá je z hľadiska stálosti farieb a možností potlače takmer akéhokoľvek vo vynikajúcej kvalite a vysokom rozlíšení najlepšou voľbou.

 

HOLOGRAFICKÉ NÁLEPKY, SAMOLEPKY

I. Holografická samolepka vyrezaná na požadovaný tvar.
II. Holografická samolepka s potlačou + vyrezaná na požadovaný tvar.
Nálepky sú vhodné ako ochranný prvok pre tlačivá , šeky, vstupenky, darčekové poukážky. Po vytlačení motívu vyrežeme požadovaný tvar samolepky. Dodávka môže byť v hárkoch alebo v pásoch.
Číslované samolepky - pesonalizované samolepky

 


Personinalizácia - čislovanie - kódovanie - nálepiek:

Vyrábame nálepky s rôznou možnosťou modifikácie údajov ( EAN kódy, vlastné číslovanie, adresy, vlastné kódovanie, čiarové kódy...)  Je potrebné dodať dáta (čísla čiarových kódov, číselný rad...) napríklad Exceli. Číslovane alerbo pesonalizované samolpky sú vhodné napríklad pre výrobné závody, firmy, školy, požičovne a podobne...

.

Príprava grafiky na rezanie
Aký formát obrázku potrebujete keď chcete z neho vyrobiť samolepku?

Formátov obrázkov existuje veľa no vieme ich zatriediť do dvoch skupín :

 • bitmapové (rastrové) – jpg , bmp , gif , png , tiff ,  a mnohé ďalšie
 • vektorové (krivkové) – eps , ps , ai , cdr , pdf , svg , zmf

Vyrezávané samolepky sa robia z vektorových obrázkov ak by ste chceli samolepku z bitmapového obrázku musíte si ten obrázok prekresliť do vektoru. Túto možnosť zvoľte až vtedy keď sa vám nepodarilo nikde nájsť už hotový nakreslený vo vektore. Na internete sa dá nájsť veľa stránok ktoré vám umožnia si stiahnuť vektory aj zdarma. Stačí použiť vyhľadávač z frázou napr. FREE VECTOR , alebo z konkrétnym názvom hľadaného motívu napr. VECTOR WOMAN ak hľadáte logo nejakej značky vo vektoroch použite niektorú z množstva vector logo knižníc ako napr. BRANDSOFTHEWORLD ak obrázok nájsť neviete alebo máte vlastný nový nápad musíte si ho nakresliť vo vektorovom programe ako napr.: Corel Draw alebo Adobe Illustrator – nakreslenú grafiku nám potom posielajte vo vektorových súboroch najlepšie cdr, pdf alebo eps

POZOR ! – Najčastejšie sa stáva že nám pošlete bitmapový obrázok len vložený do vektorového programu a uložíte ho vo formáte .cdr  avšak to neznamená že ste to poslali v krivkách ! Ako na to ? Aký je vlastne v tom rozdiel?  Otvorte si napr. Corel draw a pomocou nástroja LUPA si zväčšíte zobrazenie niektorého detailu.  Pri bitmapách budete vidieť pixely a vo vektorovej grafike budete vždy vidieť hladké krivky bez pixelov, a prečo je to tak ? lebo každá krivka obrázku je zapísaná matematicky a preto je možné z takéhoto obrázka rezať na rezacom plotri.

Ako prekresliť bitmap na vector ? – Sú dve možnosti buď automaticky alebo ručne. Automatika funguje dobre iba v tých prípadoch keď máte podklad (bitmapu) v dobrej kvalite potom dokáže softvér dosť presne prekresľovať a prípadné detaily upravíte ručne.

Postup automatického prekreslenia je nasledovný :

 1. otvoríte si v Corel Draw nový projekt
 2. importujete si bitmap – fotku,obrázok alebo scan
 3. kliknete pravou myšou na importovaný obrázok a zvoľte TRACE resp. TRASOVANIE
 4. výsledok prekreslenia uvidíte onedlho podľa zložitosti a výkonu PC
 5. zmenou nastavenia trasovania môžete dosiahnuť rôzne výsledky
 6. v prípade potreby detaily dokončite ručne
 7. hotový vektor uložte vo formáte CDR alebo PDF

Postup ručného prekreslenia je nasledovný :

 1. otvoríte si v Corel Draw nový projekt
 2. importujete si bitmap – fotku,obrázok alebo scan
 3. zvoľte zobrazenie DRÔTENÝ MODEL resp WIREFRAME
 4. nástrojom ručný režim obkresľujete daný obrázok podľa potreby
 5. hotový vektor uložte vo formáte CDR alebo PDF

Ako si zhotoviť vlastný nápis ?

Otvoríme si nový projekt vo vektorovom programe (corel draw) a pomocou nástroja TEXT napíšeme požadovaný text nastavíme akým fontom má byť písaný, program vám ponúka z tých ktoré máte nainštalované v počítači. Ak sa vám výber zdá malý treba navštíviť niektorú databázu fontov a niektorý si vybrať, stiahnuť a nainštalovať do svojho PC. Potom vám program dovolí ten váš nápis aj v tom fonte ktorý ste si našli na internete. Ak náhodou font nemá diakritiku môžete si mäkčene dokresliť ručne. Keď ste z nápisom spokojný je ho treba previesť do kriviek a následne uložiť vo vektoroch napr. *cdr alebo *pdf

 

 

Garancia najnižších cien.

Garantujeme Vám najnižšiu cenu vrátane 100% záruky za porovnateľný výrobok. Ak nám pošlete cenovú kalkuláciu konkurenčnej firmy na výrobok rovnakého prevedenia a kvality ponúkneme Vám lepšiu cenu.

Tovar zasielame kuriérskou službou ReMAX. V prípade záujmu je možné tovar prevziať aj osobne na predajnom mieste alebo v sídle firmy. Cena dopravy je závislá od hmotnosti a rozmerov zásielky. Cenník nájdete na http://www.remax.sk/LinkClick.aspx?fileticket=21fLzQogELk=&tabid=75